Nie wiesz jak ma wyglądać Twoja strona ?

Zanim zaczniemy przygotowywać dla Ciebie stronę internetową to potrzebujemy kilka istotnych informacji, które pozwolą nam lepiej zrozumieć i stworzyć witrynę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Blog / gotowy szablon strony www

Szybko i w przystępnej cenie

Wybierając tą opcję korzystasz z gotowych przez nas projektów lub innych zaproponowanych darmowych projektów. My konfigurujemy stronę, wybieramy i konfigurujemy dla Ciebie domenę. Optymalizujemy stronę pod kątem słów kluczowych dostosowanych do Twoich potrzeb.

Strona wizytówka

Wizytówka Twojej firmy w sieci

Taka strona jest przeznaczona dla firm, które chcą aby informacja o ich działalności pojawiła się w sieci. Najczęściej jest to jedna strona zawierająca do 4-5 podstron. Zamieszczone są informacje o rodzaju działalności,oferta, lokalizacji firmy, a także formularz kontaktowy do Państwa. Strona jest zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania.

Strona internetowa z systemem CMS

Indywidualnie dopasowana do strona Twoich potrzeb

Strona z systemem zarządzania treścią CMS – WordPress. Jest to opcja dla osób bardziej wymagających, które pragną mieć na swojej stronie bardziej rozbudowane funkcje niż ma to miejsce w przypadku strony wizytówki. Tworzony szablon jest dostosowywany do potrzeb klienta. Ten typ strony idealnie sprawdza się w przypadku osób, które chcą treści dynamiczne w witrynie – tzn. dodawać, usuwać, edytować treści umieszczone na stronie np. oferta produktowa, aktualności, promocje.

 

 

 

 

Zostaw puste pole jeśli jeszcze nie posiadasz strony internetowej.
Jeśli nie wiesz to nie zaznaczaj żadnej opcji.
Przykładowa strona www
Przykładowa strona www
Przykładowa strona www
Przykładowa strona www
Przykładowa strona www
Przykładowa strona www
Zaznacz jeśli chciałbyś skorzystać z dodatkowych opcji
Zaznacz jeśli chciałbyś skorzystać z dodatkowych opcji odnośnie profili społecznościowych